• Kaustisen raviliiga

    Kaustisen raviliiga

    Kaustisen raviliigan kimppahevonen Wallesmanni

Harjoitusravit 3.3.2018

Harjoitusravit 3.3. klo 12.00

Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m tav. 1.30 (2)

  1. Xantine Croft / Kristian Autio
  2. Flynn Rider / Timo Stenman
  3. Red Hot Dream / Mikael Autio
  4. Amanda Rose / Victor Björkroth
  5. Sundsvik Samurai / Pernilla Grön-Stenman

Lähtö 2. Tasoitusajo 2100m tav. 2.00

  1. Koijaus / Laura Tulonen
  2. Pahatar / Jarmo Hirvikoski
  3. Törmän Pamaus / Aki Järvelä
  4. Tuuli Kevätön / Juha-Matti Paavola
  5. Tähtisen Sulo / Veli-Erkki Paavola
  6. Vappu-Prinsessa / Ville Pohjola
  7. Ainua / Kari Torppa

Lähtö 3. Tasoitusajo 2100m tav. 1.35

  1. Perfect Rainmaker / Juha-Matti Paavola
  2. Aron Chieftain / Victor Björkroth
  3. Elegant Stride / Veli-Erkki Paavola

Lähtö 4. Tasoitusajo 2100m tav. 1.40

  1. Wilppu / Veli-Erkki Paavola
  2. Pimun Pimu / Juha-Matti Paavola
  3. Amazing Grey / Mika Seittu
  4. Diamond Dreams / Mikael Autio
  5. Randeliini / Ville Pohjola
  6. Siptar / Jyri Koukkari
  7. Majatalon Tähti / Allan Koivisto
  8. Landen Paukku / Jani Suonperä
  9. Routari / Timo Stenman
  10. Hissun Mahti / Erkki Lappi
  11. Kick Me Kid / Victor Björkroth

Lähtö 5. Tasoitusajo 2100m. Tav. 1.30 (1)

  1. Dizebell Gran / Ville Pohjola
  2. George Simon / Jani Suonperä
  3. Rim Bay Willmore / Veli-Erkki Paavola
  4. Pearly’s Jadessa / Jyri Koukkari
  5. Moon Eagle / Jarmo Hirvikoski
  6. Sundsvik Marameo / Victor Björkroth
  7. Ruthless Chick / Juha-Matti Paavola
  8. Birbante / Mika Seittu

Lähtö 6. Tasoitusajo 2100m tav. 1.25

  1. Teacher In Space / Ville Pohjola
  2. Danny Daylight / Veera Vekola
  3. Emmanuel De Gigue / Victor Björkroth
  4. Lindy Blizz / Marika Åstrand
  5. Pop’s Sunrise / Jyri Koukkari
  6. Rumpelstiltskin / Ismo Karhulahti
  7. Gulliver Hangover / Mika Seittu
  8. Super Classic / Armi Karhulahti
  9. Arctic Skipper / Tapio Torppa

Lähtö 7. Tasoitusajo 2100m tav. 1.50

  1. Helkan Urho / Juha-Matti Paavola
  2. Wertu / Veli-Erkki Paavola
  3. Keijun Touhotar / Ahti Pitkäjärvi
  4. Nietos / Mika Seittu
  5. Pablo Rok / Pertti Rantala
  6. Touho Tähkä / Ville Pohjola
  7. Pikku-Irmeli / Juha-Matti Paavola
  8. Tine / Tapio Torppa

Pidempi Verryttely lähdön 3 jälkeen.

Muutokset/Lisäykset nroon. 0451360543

Uutiset

Ravivihjeet

Ravitulokset

Yhteistyössä

  • Peltoniemi Ja Pojat
  • Speedex
  • Svarvars
  • Peltisepänliike Nykanen
  • Kaustisen Elementtivalmiste
  • Ravintola Pelimanni
  • Hankkija
  • K-Rauta Kaustinen