Harjoitusravien lähtölistat 10.11.2018

HARJOITUSRAVIT KAUSTISEN RAVIRADALLA LAUANTAINA 10.11.2018 KLO 12:00

LÄHTÖ 1. TAS AJO 1100 m PONIT

  1. Anjalan Karamelli/Matilda Jylhä
  2. Stenbydal’s MJ/Julia Kettu
  3. Jaaro/Emilia Poranen

20 m

  1. Furunäs Monthy/Elina Leppäharju

60 m

  1. Vit Korall/Eveliina Luoma

LÄHTÖ 2 TAS AJO 2100 M 1.40,0

  1. Marhotti/Erkki Lappi
  2. Ponnen Aatos/Juha-Matti Paavola
  3. Tuuliniemen Denis/Ville Pohjola
  4. Hercules Star/Panu Ahonen
  5. Thirst For Life/Mika Seittu
  6. Amaranth/Veli-Erkki Paavola

20 m

  1. Yrjänän Mohikaani/Jani Suonperä

LÄHTÖ 3 TAS AJO 2100 M 1.30,0

  1. Valtroks/Veli-Erkki Paavola
  2. The World Is Mine/Juha-Matti Paavola
  3. Lovely Heel/Graziano Barone
  4. Elegance Cash/Erkki Lappi
  5. Allison April/Tapani Kinnunen
  6. Betty Book/Rainer Björkroth
  7. Can Cash/Mika Seittu
  8. Eeva Relax/Aki Järvelä
  9. Justice for Jam/Ville Pohjola
  10. Sundsvik Samurai/Pernilla Grön-Stenman
  11. Original Selfie/Panu Ahonen

LÄHTÖ 4 TAS AJO 2100 M VAPAAVAUHTINEN

  1. Akseli Winner/Ville Pohjola
  2. Ramona Win/Mika Seittu
  3. McMentalist/Sami Soininen
  4. I One/Mikko Peränen
  5. Because I Love You/Veera Vekola
  6. Diavolo/Sandra Soininen
  7. Jailhouse Diablo/Tiina Pohjola

VERRYTTELYTAUKO 15 MIN

 

LÄHTÖ 5 TAS AJO 2100 M 2.00 ,0– 1.50,0

  1. Tiiker/Tapio Torppa
  2. Tuuli Terhikki/Panu Ahonen

20 m

  1. Koijaus/Juha-Matti Paavola
  2. Tuuli Kevätön/Jarmo Hirvikoski
  3. Koivikon Leevi/Erkki Lappi

LÄHTÖ 6 Tas ajo 2100 m 1.25,0

  1. Fantastic Boost/Graziano Barone
  2. Franco Des Thirons/Rainer Björkroth
  3. Silenos Ardmore/Juha-Matti Paavola
  4. Moon Eagle/Jarmo Hirvikoski
  5. Shaking Dude/Mika Seittu
  6. Whisky Dancing/Jarkko Lehtikangas
  7. Case Closed/Mikko Peränen

LÄHTÖ 7 TAS AJO 2100 M 1.25,0

  1. Rim Bay Willmore/Veli-Erkki Paavola
  2. Starling Chick/Panu Ahonen
  3. Lindy Blizz/Marika Åstrand
  4. Fastoche Thieben/Ville Pohjola
  5. Danny Daylight/Sofi Edfelt
  6. Swamp’s Rose/Aki Järvelä
  7. Estelle It/Mika Seittu

LÄHTÖ 8 TAS AJO 2100 M 1.45,0

  1. Torpan Toivo/Ville Pohjola
  2. Siriliisi/Jarmo Hirvikoski
  3. Omelia Rok/Per-Erik Korin
  4. Randeliini/Veli-Erkki Paavola
  5. Fiiling/Juha-Matti Paavola

HUOM! Tarvittaessa lähtöautoharjoitus ravien jälkeen.

Neljännen lähdön jälkeen 15 minuutin verryttelyaika.

Yhteistyössä

  • Peltoniemi Ja Pojat
  • Speedex
  • Peltisepänliike Nykanen
  • Kaustisen Elementtivalmiste
  • Ravintola Pelimanni
  • Hankkija
  • K-Rauta Kaustinen